Vacron

inovatīvi videonovērošanas profesionāļi

VACRON ir radies kā saīsinājums iedvesmojoties no vīzijas par uzlabotu videoierakstu risinājumu (VISION ON ADVANCED CAMERA RECORDING SOLUTION). VACRON ir inovatīvs redzējums un modernas tehnoloģijas, nodrošinot dažādas drošības prasības, sākot no drošības kamerām, digitālo videonovērošanas datu ierakstīšanas iekārtām (DVR), IP novērošanas produktiem līdz pat automašīnu video-reģistrēšanas iekārtām. VACRON pilnīgā produktu līnija garantē pilnīgu drošības novērošanas sistēmu klāstu.

Šo garantēto, pilnīgas vizuālās drošības sistēmu līniju VACRON spēj nodrošināt pateicoties galvenajām pamata tehnoloģiskajām priekšrocībām, kā arī lielajai pieredzei šajā sfērā. Vairāk kā 20 gadu ilgās darbības laikā mēs esam uzkrājuši pieredzi un kvalitatīvas prasmes vizuālās informācijas apstrādes, procesēšanas un uzglabāšanas tehnoloģijās. „Domā globāli, rīkojies lokāli”, mums ir zināmas ka dažādās vietās ir dažādas drošības nepieciešamības, līdz ar ko liela uzmanība attīstot mūsu tehnoloģijas tiek pievērsta dažādu reģionu un klientu nepieciešamībai, modernizējot un radot maksimāli fleksiblas un dinamiski pielāgojamas sistēmas.

Bez šaubām galvenā vērtība ir uzticamība, līdz ar ko mēs ieguldām daudz laika un lielus resursus ne vien tehnoloģiju modernizēšanā, bet arī augstākās kvalitātes, augstas stabilitātes un uzticamības nodrošināšanā, lai sniegtu mūsu klientiem drošus un uzticamus visaugstākās kvalitātes produktus un risinājumus.

Vacron produkti

Vacron videonovērošanas kameras