Par mums

Cadence - Jūsu sabiedrotais IT pasaulē

SIA Cadence ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas pabeigtu un drošu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumu izveidē, kā arī IT infrastruktūras uzturēšanā. Mēs esam uzņēmums, kurā apvienojušies augstas kompetences speciālisti ar vairāk kā 15 gadu pieredzi IT nozarē, kuri spēj izprast klienta vajadzības un piedāvāt klientam labāko, viņa vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Jā, tieši labāko risinājumu klientam, nevis dārgāko vai vieglāko – jo, bieži vien, labākais var būt nevis tas ar zināmāko vārdu vai augstāko cenu. Mūsu mērķis ir izveidot ilgtspējīgu risinājumu par adekvātu cenu, nevis meklēt īslaicīgu problēmas ielāpu.

Izvērtējot esošo situāciju Latvijas informāciju tehnoloģiju nozarē, mēs konstatējām, ka lielajos uzņēmumos IT struktūras uzturēšanas līmenis ir augsts.

Vidējos uzņēmumos, lielākoties, IT infrastruktūra tiek apkalpota pietiekami, lai nodrošinātu uzņēmuma darbību, bet netiek izmantota pilnvērtīgi, kā arī bieži ir sastopami IT infrastruktūras darbības traucējumi. Nereti, tas nozīmē arī zaudējumus uzņēmuma darbības daļējas vai pilnīgas dīkstāves dēļ.

IT speciālists datoru serviss

Mazajos uzņēmumos, bieži vien, IT infrastruktūra netiek pienācīgi uzturēta, netiek pilnvērtīgi izmantota, lielākoties, neveicina biznesa attīstību, un ir tikai papildus izdevumu avots. Saprotot esošās situācijas nopietnību, SIA „Cadence” ir izvirzījusi vienu par saviem galvenajiem mērķiem palielināt IT infrastruktūru stabilitāti un efektivitāti tieši mazo un vidējo uzņēmumu sektorā. Tādejādi, izmantojot modernās tehnoloģijas, veicināt mazo un vidējo uzņēmumu darbības efektivitāti, līdz ko arī konkurētspēju Latvijas un starptautiskajā tirgū.

Mēs esam uzņēmums, kurā apvienojušies augstas kompetences speciālisti ar vairāk kā 15 gadu pieredzi IT nozarē, kuri spēj izprast klienta vajadzības un piedāvāt klientam labāko, viņa vajadzībām atbilstošāko risinājumu.


Kontakti

Adrese:

Cēsu iela 31 K-2, Rīga, LV-1012

Tālrunis:

+371 66954080

E-pasts:

info@cadence.lv

Rekvizīti:

SIA Cadence

Reģistrācijas Nr. 40103520245

PVN reģistrācijas Nr. LV40103520245

Konts Nr. LV98PARX0019245310001

Banka: Citadele