Mājaslapu izstrāde

Izstrādājam mājaslapas uzņēmumiem un individuālajiem pasūtītājiem, ņemot vērā klienta vajadzības un mājaslapu lietotāju ērtības, jo ir svarīgi gan, kā uzņēmums vai persona sevi prezentē publiskajā telpā, gan arī, lai mājaslapas apmeklētājiem to būtu ērti lietot un viņš spētu ātri atrast sev interesējošo informāciju.

Mājaslapas izstrādājam ar satura vadības sistēmu, līdz ar to mājaslapas pasūtītājs var turpmāk pats ievietot vajadzīgo informāciju un uzturēt mājaslapas saturu. Mēs sniedzam atbalstu un gatavojam nepieciešamās lietotāju instrukcijas, lai klientam atvieglotu darbu ar satura ievietošanu.

Mājaslapām izstrādājam patīkamu dizainu atbilstoši klienta vēlmēm un pielāgojam to mobilajām ierīcēm. Veicam esošo mājaslapu dizaina uzlabošanu vai jauna dizaina izveidi.

Veicam informācijas papildināšanu jau esošajās mājaslapās, nepieciešamos uzlabojumus un sistēmu atjauninājumus, optimizējam mājaslapu meklēšanas programmām (SEO).

Izstrādāto mājaslapu uzstādam klienta hostinga vietā vai piedāvājam drošu mājaslapas hostingu mūsu datu centrā, kā arī iespējama domēnvārda reģistrēšana.

Ieskatieties arī: Hostings un IT infrastruktūra

mājas lapu izveide seo un satura vadības sistēma

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!