Serveru apkalpošana

Pilnvērtīga biznesa darbības pamatā ir stabilas informācijas un komunikāciju tehnoloģijas un datorsistēmas. Ikdienas uzņēmuma darbs ir saistīts ar e-pastu, dažādu programmu, datubāžu u.c. informācijas un komunikāciju sistēmām, kuru uzturēšana tieši atkarīga no datortīklu un serveru pastāvīgas darbības. Servera uzturēšana ir komplekss pasākums, kas prasa profesionālas zināšanas, lai pienācīgi uzturētu stabilu un drošu serveru un to sistēmu funkcionēšanu.

Serveru uzturēšana ietver nepārtauktu servera pieslēgumu tīklā un elektroapgādes padevi, servera veiktspējas pārvaldību un optimizēšanu, serveru programmatūras un sistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, servera drošības pārvaldīšanu, kā arī serveru pārraudzību, izmantojot automatizētas monitoringa sistēmas.

Regulāri serveriem jāveic profilaktiskās apskates un tehniskās apkopes, lai diagnosticētu iespējamos riskus un savlaicīgi veiktu problēmu novēršanas pasākumus.

serveru administrēšana un serveru uzturēšana IT atbalsts

Cadence speciālisti lielu uzmanību pievērš serveru un informācijas sistēmu drošībai, lai aizsargātu datus pret pazušanu un nesankcionētu piekļuvi serveriem, veicot gan datu rezerves kopijas, gan uzstādot vajadzīgās drošības programmatūras pret iespējamiem kaitnieciskiem draudiem, kā arī tiek nodrošināta serveru fiziska aizsardzība.

Piedāvājam gan fiziskos un virtuālos serverus nomāt un uzturēt mūsu datu centrā, gan arī serveru apkalpošanu un administrēšanu, kas atrodas klientu telpās un citos datu centros. Nepieciešamības gadījumā veicam serveru aparatūras, programamtūras un datortīkla pārbaudi un auditu, lai, ievērojot klienta vajadzības, ieteiktu labākos serveru uzturēšanas risinājumus, kā arī parūpēsimies par atbilstošu serveru iegādi, uzstādīšanu un konfigurēšanu.

Ieskatieties arī: Serveru noma un Virtualizācijas risinājumi

Cadence speciālisti sniedz pakalpojumus un atbalstu uzņēmumiem, lai klientu serveri un biznesa atbalsta sistēmas funkcionētu pilnvērtīgi.

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!