Serveru noma

Loģiski, ka mazam vai pat vidējam uzņēmuma nopietnus serveru infrastruktūras risinājumus ir iegādāties dārgi un arī dažkārt nelietderīgi, jo serveru infrastruktūra jānodrošina ar atbilstošiem ekspluatācijas apstākļiem – temperatūras režīms, elektroenerģijas padeve un rezervēšana, datortīkla pieslēgums utt. Pie tam sākotnējās iegādes izmaksas ir pietiekoši iespaidīgas. Lai atbrīvotu uzņēmumus no nevajadzīgas lieku izdevumu radīšanas iegādājoties un uzturot serveru infrastruktūru mēs piedāvājam to iznomāt.

Cadence speciālisti novērtēs jūsu prasības veiktspējai, datu un komunikāciju drošībai un piedāvās efektīvāko risinājumu tieši jums, neatkarīgi no tā vai tā ir tikai viena servera nomai vai veselas infrastruktūras izveide un ekspluatācijas ieviešana.

datu centra virtuālie serveri un serveru noma serveru īre

Nomāšanai pieejami gan fiziskie, gan virtuālie serveri. Serveru veiktspēja un resursi – operatīvā atmiņa, procesoru jauda un diska apjoms – tiek nodrošināti atbilstoši klientu vajadzībām. Klientam tiek nodrošināts administrēšanas panelis, kā arī iespējams saņemt atbalstu servera programmatūras un sistēmu uzstādīšanā un konfigurēšanā, servera darbības un drošības pārvaldīšanā.

Fizisko un virtuālo serveru noma un uzturēšana, kā arī klientu serveru izvietošana datu centrā, kur serveru stabilai darbībai ir atbilstoši apstākļi – ugunsdrošības, klimata kontroles, signalizācijas, energopadeves u.c. iekārtas un sistēmas, ievērojot datu centru uzturēšanas labo praksi, lai panāktu augstas drošības un nepārtrauktas darbības nodrošināšanu.

Ieskatieties arī: Serveru administrēšana un IT infrastruktūras uzturēšana

Mūsu datu centrs nodrošina visas nepieciešamās funkcijas Jūsu uzņēmuma darbības nodrošināšanai, tai skaitā: e-pastu sistēmas uzturēšanu, paroļu reģistru, datņu apmaiņu, kā arī citas iespējas, kuras parasti nodrošina uzņēmuma lokālais datu centrs.

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!