Iznomā IT nodaļu

Neviens uzņēmums nav par mazu savai IT nodaļai!

Katrs uzņēmuma īpašnieks ir saskāries ar situāciju, kad nestrādā kāds dators, serveris vai piegādātais serviss – e-pasts, failu krātuve, interneta lapa. Šajos gadījumos tiek meklēts IT speciālists, administrators vai cilvēks, kurš spēj palīdzēt, jo visbiežāk tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nav izdevīgi uzturēt savu IT atbalsta personālu. Tad ko darīt gadījumos, kad dēļ nestrādājoša IT infrastruktūras servisa stāv darbs, nav iespējams pārdot preci vai iesniegt atskaiti, bet direktora māsas dēls, kurš līdz šim ir rūpējies par datortehniku, aizbraucis ceļojumā uz Āfriku?

Atbilde ir vienkārša – noslēgt līgumu ar SIA Cadence un iznomāt savam uzņēmumam IT nodaļu, tas būs izdevīgāk jo:

IT speciālista pakalpojumi un virtuālo serveru noma

KAPACITĀTE

Mēs esam vairāk kā viens darbinieks, līdz ar to tiks nodrošināta nepieciešamā speciālista klātbūtne, kad tas ir nepieciešams.

STABILITĀTE

Fiksētas izmaksas, kas ir atkarīgas no apkalpojamās infrastruktūras apjoma, nevis no piesaistīto speciālistu skaita.

KOMPETENCE

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi IT nozarē, ir sertificēti dažādu produktu ieviešanā un apkalpošanā, līdz ar to jebkuras klienta problēmas risināšanai tiks piesaistīts kompetentākais speciālists.

DROŠĪBA

Visi darbi tiek veikti saskaņā ar noteiktām procedūrām, kuras tiek izstrādātas konkrētam klientam, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku pakalpojuma sniegšanu.

PĀRSKATĀMĪBA

Klienta rīcībā tiks nodota problēmu pieteikumu sistēma, kurā autorizētas klienta personas spēs atsekot jebkuras problēmas pieteikuma risināšanas gaitu, kā arī konstatēt vai problēma iemesls ir tehnika vai darbinieka kompetences trūkums.

OPERATIVITĀTE

Līgumos tiek noteikts uzņēmumam nepieciešamais problēmas apstrādes reakcijas laiks un problēmas novēršanas laiks.

IT pakalpojumi datoru un serveru administrēšana

Kā zināms uzņēmumos IT nodaļa rūpējas ne tikai par infrastruktūras darbspējas uzturēšanu, bet arī par jaunu tehnoloģiju ieviešanu un atbalstu jaunu iekārtu apgūšanā. Arī šos pakalpojumus SIA Cadence speciālisti spēj nodrošināt pilnā apjomā, jo mūsu speciālistiem ir ilggadēja pieredze infrastruktūras projektēšanā un ieviešanā, kā arī dažādu infrastruktūras servisu pielāgošanā tieši klienta vajadzībām.

Ieskatieties arī: IT infrastruktūras uzturēšana un Virtualizācijas risinājumi

Mēs esam speciālisti ar vairāk kā desmit gadu pieredzi nozarē, esam strādājuši lielākajos uzņēmumos, krājuši pieredzi un zināšanas un tagad varam piedāvāt jums pakalpojumus par adekvātu cenu.

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!