Datoru serviss

Datortehnikas vai biroja tehnikas kļūmju vai sabojāšanās gadījumā uzreiz nav jāpērk vietā jauna, bet jāapsver iespēja to saremontēt, reizēm pietiek ar dažu detaļu nomaiņu, tehnisko apkopi vai nelielu remontu, lai atjaunotu datortehnikas darbaspējas.

Sarežģītāku problēmu vai novecojošas tehnikas remonts var arī nebūt ekonomiski izdevīgāks par jaunas iegādi, tādēļ Cadence speciālisti palīdzēs izvērtēt esošās datortehnikas stāvokli un tās veiktspēju, veicot datortehnikas diagnostiku un nosakot ieteicamākos risinājumus datortehnikas darbības atjaunošanai un problēmu novēršanai.

Cadence piedāvā kvalitatīvu datortehnikas un biroja tehnikas diagnostiku, remontu un servisu, visa veida komponenšu nomaiņu un profilaktiskās apkopes.

datoru remonts un IT serviss biroja tehnikai

Nodrošinām pilnu garantijas un pēcgarantijas remontu mūsu komplektētajai datortehnikai, kā arī veicam remontu un servisu citur iegādātajai tehnikai.

Esošas datortehnikas veiktspējas uzlabošana, nomainot vecās komponentes pret jaudīgākām, iztīrot datoru no putekļiem, atjauninot programmatūru un draiverus un veicot citus datora ātrdarbības optimizācijas darbus, kā arī novēršot radušās tehnikas darbības traucējumus.

Datoru vīrusu un kaitniecisko programmatūru likvidēšana, pretvīrusu un pretspiegu programmatūru uzstādīšana un pareiza konfigurēšana un citu datu aizsardzības un drošības pasākumu veikšana, lai samazinātu un novērstu datoru inficēšanos ar ļaundarīgām programmām un vīrusiem.

Veicam dažādu programmatūru uzstādīšanu, atjaunināšanu un konfigurāciju, sistēmas un programamatūras darbības traucējumu novēršanu, datoru un perifēro iekārtu draiveru uzstādīšana.

Datu atjaunošanas serviss ietver dzēstu failu atjaunošanu, datu atjaunošana no bojātiem cietiem diskiem, datu pārnešana no nestrādājoša datora uz citu datu nesēju.

Remontējot klientu datortehniku, mēs izmantojam tikai kvalitatīvas komponentes.

Maksas programmatūra tiek uzstādīta no klienta datu nesējiem un klienta oriģinālām un derīgām produktu atslēgām.

Ieskatieties arī: Datoru un biroja tehnikas tirdzniecība un Iznomā IT nodaļu

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!