Interneta vietņu izmitināšana (hostings)

Klasisks un plaši pielietots infrastruktūras pakalpojums, kas nodrošina interneta vietņu – mājas lapu darbību un pieejamību. Šim pakalpojumam galvenie nosacījumi ir augsta pieejamība, darbības nepārtrauktība un drošība.

Cadence ir izveidojusi šādu platformu un spēj piedāvāt klientiem izmitināšanas pakalpojumus ar augstiem veiktspējas, pieejamības un drošības parametriem. Mēs neveidojam izmitināšanas plānus, kā tas ir pieņemts citiem šāda veida pakalpojumu sniedzējiem – tā vietā mēs piedāvājam to kas klientam tieši ir nepieciešams – uzklausot klienta vēlmes Cadence speciālisti izvērtē konkrēto pieprasījumu un pakalpojuma apjomu un piedāvā lietderīgāko risinājumu gan efektivitātes gan izmaksu ziņā.

mājaslapu uzturēšana un hostings datu centrā

Mājas lapas tiek izvietotas un uzturētas uz servera mūsu datu centrā, tādējādi nodrošinot efektīvu mājas lapas darbību un pieejamību apmeklētājiem. Ar mājas lapas izmitināšanu ir saistīti vēl citi servisi, kas tiek piedāvāti, – domēna vārda reģistrācija un uzturēšana, e-pasta adreses, mājas lapas apmeklējumu optimizācija (SEO), mājas lapas un to datubāžu rezerves kopiju veidošana, drošības sertifikāti (SSL), pie tam mājas lapas uzturēšanai uz servera tiek iedalīti pietiekami daudz vietas, cik nepieciešams mājas lapas kvalitatīvai darbībai.

Ieskatieties arī: Mājaslapu izstrāde un Serveru noma

Jūsu interneta vietne pie mums atradīs savas mājas stabilā, drošā un aizsargātā vidē.

Lai pieteiktos pakalpojumam vai ir jautājumi, sazinieties ar mums!